Jako najnowszy oficjalny panelista na Rozmowa , Marie Osmond nie boi się nawiązać kontaktu z gośćmi programu lub przejrzeć nagłówki ze swoimi współprowadzącymi. Legendarna artystka jest dokładnie taka sama, jeśli chodzi o otwarcie na temat swojego życia osobistego, w tym także małżeństwa.

Osmond ostatnio rozmawiał z Ludzie o tym, jak ona i jej pierwszy mąż, Stephen Craig, spotkali się ponownie po 26 latach rozłąki. Tak, ćwierć wieku później! Para zakończyła sprawę w 1985 roku, kiedy Osmond przeszła przez trudny okres w swojej karierze. Po ich rozstaniu, podniosła się z powrotem z przebojową płytą ( Nie można zatrzymać twojego serca ) i rok później poślubiła swojego drugiego męża, Briana Blosila. Byli razem przez 21 lat, ale zrezygnowali z pracy w 2007 roku. Zrozumiałe, że Osmond ciężko zerwał z tym rozstaniem – odrzucił ideę, że kiedykolwiek wybierze się na kolejną podróż do ołtarza. Powiedziała, że ​​już nigdy nie chciałam wyjść za mąż. Pomyślałem: „W porządku, jestem dobry!”

Możesz sobie wyobrazić, jak bardzo była zaskoczona, że ​​kilka lat później ożywiła swój romans z Craigiem, wszystko dzięki ich ciągłemu połączeniu przez ich syna, Stephena Jr. i małej boskiej interwencji. Nic nie jest przypadkiem, powiedział Osmond. Jestem osobą duchową. Więc [wierzę] Bóg ma swój czas.Wszystko potoczyło się tak dobrze, że ona i Craigzawiązać supełpo raz drugi w 2011 roku. Po pewnym czasie bycia razem, to zaślubiny ich syna zainspirowały ich własne. Stephen [Jr.] się żenił, a my [zdaliśmy sobie sprawę], że nie możemy iść na ślub naszego syna i nie być małżeństwem, wyjaśniła. Więc pobraliśmy się kilka miesięcy przed nim. Porozmawiaj o słodkim prezencie ślubnym!

Pomimo wszelkich problemów, które mogły spowodować ich początkowe zerwanie, Osmond nie może powstrzymać się od wylewu o swoim mężu w dzisiejszych czasach. To najsłodszy człowiek, jakiego znam. Żyje, by służyć i naprawdę słucha potrzeb ludzi. Wygląda na to, że Osmond w końcu doczekał się tego, na co wszyscy zasługujemy.

Oto jeszcze wiele lat weselnego szczęścia dla tej słodkiej pary!

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie, WomansWorld.com .

Więcej z PIERWSZY

Jak Sam Elliott i Katharine Ross utrzymują iskrę przy życiu przez 35 lat?

Jamie Lee Curtis ma zabawnie prostą radę dotyczącą długotrwałego małżeństwa

Kevin Bacon i Kyra Sedgwick utrzymują wszystko w napięciu po 31 latach małżeństwa