Robi notatki! KiedyMeghan MarkleorazKate Middletonwyszedł na ichpierwsze oficjalne królewskie zaręczyny razemw Londynie w środę, 28 lutego, wielu fanów rodziny królewskiej zauważyło coś nowego w Meghan — już udoskonaliła słynną księżną. Pochylenie księżnej to styl siedzenia, w którym kolana i kostki kobiety są ciasno złączone, a nogi pochylone na bok.

Według Ludzie , ruch został po raz pierwszy wymyślony przez Beaumont Etiquette i został trafnie nazwany na cześć księżnej Cambridge Kate, ponieważ często fotografuje ją siedzącą z nogami w pochlebnej sylwetce. zmarła teściowa Kate,Księżna Diana, był także fanem ulubionej pozycji rodziny królewskiej.

Kate Middleton Meghan Markle Getty ImagesMeghan i Kate demonstrują pochylenie księżnej. (Źródło zdjęcia: Getty Images)

Zazwyczaj „skos księżnej” jest używany, gdy dama musi siedzieć przez dłuższy czas, zachowując równowagę i postawę. Jest to idealna poza, gdy kamera fotografuje bezpośrednio przed tobą, ponieważ lekko pochylając kolana, aby uzyskać efekt zygzaka podczas noszenia sukienki lub spódnicy, twoje nogi są ustawione pod kątem, dzięki czemu kamera fotografuje tylko boki twojego ciała. nogi i chroni twoją skromność, powiedział Myka Meier, królewski ekspert etykiety oraz założyciel i dyrektor Beaumont Etiquette Ludzie .

„Ukos księżnej” to jeden z najbardziej eleganckich i pochlebnych sposobów siedzenia, ponieważ wydłuża nogi. Kluczem w tej technice jest wyprostowanie ramion do przodu przy zachowaniu idealnej postawy. Trzymając kolana i kostki cały czas razem, ustaw nogi tak, aby tworzyły skos, przechylając kolana na bok. Ręce powinny być złożone jedna na drugiej i umieszczone na kolanach, kontynuował Meier.

Księżna Diana Kate Middleton Getty Images

Diana i Kate demonstrują pochylenie księżnej. (Źródło zdjęcia: Getty Images)

Według Meiera kobieta krzyżująca nogi w kolanach jest jednym z największych błędów w etykiecie, jakie może popełnić dama. Zamiast tego skrzyżowanie nóg w kostkach jest wyrafinowane, chroni słabe punkty i wygląda fantastycznie na zdjęciach, dodał ekspert. Debiut księżnej Meghan jest ekscytujący, bo dowodzi, że ją zabierakrólewskie szkoleniedo serca, odkąd zostałemzaręczony z księciem Harrymw listopadzie 2017 r.

Meghan nie może się doczekać, kiedy poślubi Harry'ego i spędza miesiąceprzygotowuje się do bycia jego żoną. Nie chce potargać królewskich piór. Chce być gotowa na swoją nową pozycję i opanować wszystkie tajniki tego, czego potrzeba do bycia królewską, powiedział niedawno ktoś z wewnątrz Styl życia z Garnitury gwiazdatrening księżniczki. [Ona] przechodzi specjalne przyspieszone szkolenie w zakresie królewskiej etykiety. Zajęcia będą obejmowały etykietę spożywania posiłków oraz zasady prywatności. Będą lekcje, jak radzić sobie z trudnymi członkami rodziny z godnością i klasą, a także zarządzania kryzysowego, dodał źródło.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie, Bliżej co tydzień .

Więcej z Bliżej co tydzień

Książę Harry i Meghan Markle chcą jak najszybciej dać księciu George'owi i księżniczce Charlotte Cousins!

Kate Middleton poprosiła Meghan Markle o radę podczas ciąży (RAPORT)

Meghan Markle już wspomniała, jak może wyglądać jej królewska suknia ślubna