Sarah Jessica Parkere-maile i tak zwane żądania divy zostały ujawnione i nie ma tajemnicy, dlaczego podnoszą brwi.

Podczas środowego programu komediowego Michelle Collins, była prowadząca Widok i serialu dokumentalnego Date Night, przeczytaj na głos serię dziwacznych e-maili, które rzekomo zostały jej wysłane przez członka personelu SJP i jej mężaMateusz Broderick.

Przygotuj się…Do Strona szósta SJP instruuje pracowników, aby uzupełnili maleńki 1,75-uncjowy pojemnik wazeliny małą łyżką lub nożem do użytku jej dzieci. Podkreśla, że ​​zapasowy słoik nie jest zbyt duży (aby nie zaśmiecać domu), a sztućce używane do obsługi wazeliny muszą być myte ręcznie przy użyciu ręcznika papierowego, a następnie cykl w zmywarce.

Ale czekaj, jest więcej!

Żąda również, aby butelka płynu do mycia twarzy i płynu do mycia ciała Neutrogena była stale uzupełniana dla jej 14-letniego syna, Jamesa Wilkie, podczas jego osobistego prysznica.

Co więcej, gwiazda — najbardziej znana z roli Carrie Bradshaw w telewizyjnym serialu rom-com Seks w wielkim mieście — upiera się, że personel nie kupuje niczego wielokrotności. Zamiast tego prosi ich, aby codziennie sprawdzali produkt i tylko uzupełnij, gdy pozycja całkowicie się wyczerpie.

Kolejna prośba wynika z wybuchu zapalenia spojówek lub „pinkeye” w domu gwiazdy w Nowym Jorku.

Parker wysłał zespołowi instrukcje dotyczące sposobu podawania kropli do oczu, w tym, jak mocno dzieci powinny mrugać, powiedziała Michelle. Strona szósta .

Przedstawiciel 52-latka powiedział: Nie mamy pojęcia, kim jest Michelle Collins.

SJP i Matthew przywitali syna Jamesa na świat w 2002 roku, zanim założyli swoją ówczesną małą rodzinę z córkami Marion Lorettą i Tabithą Hodge, obecnie ośmioletnią, siedem lat później dzięki surogatce.

Rodzina jest bardzo prywatna i dopiero niedawno po raz pierwszy oficjalnie wystąpiła na premierze Broadway's Charlie i fabryka czekolady w Nowym Jorku w niedzielę 23 kwietnia.

Na szczęście dla nas SJP udokumentowało wieczór od początku do końca w mediach społecznościowych.

Zobacz ten post na Instagramie

Ojej! W drodze, aby zobaczyć „Charlie i fabrykę czekolady” i cała rodzina iść i kibicować naszym drogim @scottwittman i @marc_shaiman X, sj

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker) 23 kwietnia 2017 o 13:36 PDT

Zobacz ten post na Instagramie

Wielu BARDZO szczęśliwych ludzi właśnie opuściło teatr Lunt-Fontanne w Nowym Jorku. Policz wśród nich Parker-Brodericków. Dołącz do radości i bądź publicznością w „Charlie and the Chocolate Factory” X, sj

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker) 23 kwietnia 2017 o 17:03 PDT

W filmie udostępnionym na jej Instagramie można usłyszeć śpiewanie It’s A Family Affair, gdy potomstwo udaje się na wydarzenie.

Ojej! W drodze, aby zobaczyć Charliego i Fabrykę Czekolady i całą rodzinę, aby pojechać i kibicować naszym drogim @scottwittmanowi i @marc_shaimanowi, napisała do klipu.

Oczywiście rodzina wyglądała niesamowicie szykownie, pozując do zdjęć na fioletowym dywanie.

Sarah wybrała dopasowaną do kostki kwiecistą sukienkę, połączoną z metalicznie zielonym blezerem i dopasowanymi obcasami z własnej linii, podczas gdy bliźniaczki nosiły dopasowane różowe płaszcze i delikatne buty na płaskim obcasie.

Tymczasem ojciec i syn zachowali klasykę dzięki zapinanej na guziki koszuli i krawacie.

Ładny!

Ten post został napisany przez Candice Metha-Culjak. Więcej informacji znajdziesz na naszej siostrzanej stronie Teraz kochać .

Więcej z PIERWSZY

Sarah Jessica Parker i jej rodzina właśnie pojawiły się na czerwonym dywanie

Zobacz Nicole Kidman, Sarah Jessica Parker i inne gwiazdy na czerwonym dywanie Złotych Globów 2017!

Pierwsze zdjęcie modelki Marilyn Monroe wzbudza brawa wśród kobiet