między naszymi smartfony i nasze monitory fitness , w dzisiejszych czasach dość dobrze radzimy sobie z naszym zdrowiem fizycznym — ale co z naszym zdrowiem emocjonalnym? Wystarczy powiedzieć, że stan naszego umysłu nie jest tak łatwy do zmierzenia. Ale guru odnowy biologicznej z Bellabeat zdołali znaleźć sposób, aby to zrobić, tworząc tracker, który jest w stanie nie tylko monitorować naszą odporność na stres, ale służy jako ładne kryształowe akcesorium ( Od 104,55 USD, pierwotnie 139,99 USD, Amazonka ), też!

Zaprojektowana, aby połączyć się z aplikacją Bellabeat, ta uniwersalna biżuteria śledzi te same dane, które otrzymujesz ze swojego smartwatcha — pomyśl o krokach, przebytym dystansie, spalonych kaloriach, nawykach snu i zdrowiu reprodukcyjnym — ale może również obliczyć prognozę stresu na podstawie Twoich obecnych nawyków związanych ze stylem życia.

Twój sen, stan ciąży, aktywność i cykl menstruacyjny będą regularnie analizowane w celu określenia okresów dużego stresu. Jeśli należy przewidzieć zmianę, możesz pomóc obniżyć poziom stresu, zanim zaczną rosnąć, dzięki medytacjom z przewodnikiem i ćwiczeniom oddechowym, które są dostępne za pośrednictwem aplikacji.Jeśli chodzi o sam naszyjnik, to jest on wykonany z naturalnegokryształy(wybierz kwarc różowy, aby promować miłość do siebie lub czarny onyks, aby uzyskać moc i ochronę przed negatywnością), hipoalergiczną stal nierdzewną i kompozyt drewna.

AmazonkaAmazonka

Nigdy nie będziesz musiał go ładować, ponieważ działa z wymienną baterią pastylkową i jest wodoodporny, więc możesz nawet śledzić swoje statystyki pod prysznicem (jeśli tak wybierzesz). Można go nosić na dołączonym łańcuszku lub jako klips do koszuli, torby lub spodni.

Jeśli jesteś bardziej bransoletką typu gal, możesz również zdecydować się na projekt marki Urban (od 113,46 USD, Amazonka ), który pozwoli Ci zamienić Bellabeat w tradycyjny element na nadgarstek.

Klienci doceniają go za atrakcyjną estetykę, która daje mu przewagę nad konkurencją. Rozsądny jeden nabywca wybrał Bellabeat Leaf Urban spośród innych podobnych urządzeń wyłącznie w oparciu o estetykę. To jest ładne. Jeśli mam zamiar go nosić na co dzień, równie dobrze może być przyjemnie popatrzeć.

Inni kochają go bardziej za jego właściwości zdrowotne, a jedna kobieta wyjaśnia, że ​​pomaga jej pamiętać o poświęceniu czasu dla siebie. Nie potrafię wyjaśnić, ile ten mały facet robi w dniach, w których moje życie jest gorączkowe [i] pamiętanie, aby dbać o siebie, wychodzi za drzwi, napisała. Przypomnienie o medytacji (tam te niesamowite medytacje z przewodnikiem, które trwają kilka minut, ale są niesamowicie skoncentrowane), poruszanie się i sen to długa droga. Dodatkowo daje mi teraz do zrozumienia, jak bardzo jestem podatna na stres w ciągu dnia i jak mogę o siebie zadbać. Warte ceny i czasu, aby go używać, osobiście nie wybrałbym żadnej innej marki. Dla każdego, kto chce trochę więcej, jest to narzędzie do użycia.

Zgadzam się, co innego: Śledzenie mediacji to WSPANIAŁA funkcja, jest tak wiele różnych mediacji do wyboru, cokolwiek Cię stresuje, jest specjalna mediacja specjalnie do tego!!!

Już czujemy się spokojniejsi.

Gdzie kupić: od 104,55 USD (pierwotnie 139,99 USD), Amazonka

Zobacz więcej naszych najlepsze rekomendacje produktów .

Piszemy o produktach, które naszym zdaniem spodobają się naszym czytelnikom. Jeśli je kupisz, otrzymamy niewielką część przychodów od dostawcy.