Wróciła! Zaledwie jeden dzień po tym, jak policja została wezwana do jej domu po podobno miała załamanie nerwowe , Tori Spelling sprawiła, że ​​triumfalnie powróciła na Instagram. Pięciolatka zakończyła swoją przerwę w mediach społecznościowych w piątek, 2 marca, udostępniając urocze wideo swojego najmłodszego syna Beau z okazji jego pierwszych urodzin.

Kto jest dzisiaj 1? – zapytał 44-latek w klipie, gdy mały Beau gruchał. Mąż Tori Dziekan McDermott można było również usłyszeć w teledysku. Hej kolego, wszystkiego najlepszego! - powiedział zachwycony tata, dając swojemu synowi kilka łaskotek z okazji urodzin - a mały Beau nawet powiedział trochę dziecięcej przemowy w uroczym klipie. Czy on właśnie powiedział Beau lub urodziny? Ha ha, mama Tori napisała w podpisie na Instagramie.

Zobacz ten post na Instagramie

#BeauBeau1 Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin! Czy on właśnie powiedział Beau czy urodziny? Ha ha… Tatuś @imdeanmcdermott i ja ❤️Jesteś tak dużo!!Post udostępniony przez Tori Spelling (@torispelling) 2 marca 2018 r. o 18:13 czasu PST

Policjanci zostali po raz pierwszy wezwani do domu Spelling-McDermott w Woodland Hills w Kalifornii, w środę wieczorem po tym, jak Tori pomyślała, że ​​ktoś włamuje się do jej domu, ale okazało się, że mężczyzna, który według Tori włamuje, był tylko jej mężem Deanem. Ale LAPD wróciło do domu pary wcześnie rano po tym, jak rzekomo pękła około 7 rano, co spowodowało, że Dean zadzwonił na policję. Powiedział, że Tori była bardzo agresywna i powiedział, że może przechodzić załamanie psychiczne, według TMZ .

Ale funkcjonariusz LAPD ujawnił, że chociaż zareagowali na incydent w domu Tori i Deana, nie popełniono żadnego przestępstwa, zgodnie z Ludzie .

Zobacz ten post na Instagramie

To my o północy świętowaliśmy pierwszy Nowy Rok Beau! Ja ❤️ty @imdeanmcdermott i to piękne i magiczne życie, które dzielimy razem! I jest tylko coraz lepiej kochanie! 2018 przynieś to na…

Post udostępniony przez Tori Spelling (@torispelling) 1 stycznia 2018 o 13:06 PST

Źródła bliskie parze również ujawniły się Ludzie że ostatni rok był naprawdę ciężki dla Tori, a ona zmagała się z dużym stresem i presją wynikającą z pracy, małżeństwa i bycia mamą pięciorga dzieci – dzieli dziewięcioletnią córkę Stellę, dziesięcioletnią -stary syn Liam, sześcioletnia córka Hattie, pięcioletni syn Finn i roczny syn Beau z Deanem.

[Ona] uwewnętrznia wiele jej niepokoju i wie, że to nie jest dla niej zdrowe. Oczywiście, w końcu dojdzie do punktu krytycznego, powiedział wtajemniczony. Tori i Dean mają swoje wzloty i upadki, ale kochają się nawzajem – a rodzina jest dla nich obojga najważniejsza.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie, Styl życia .

Więcej z Styl życia

Gwiazda „This Is Us” Chrissy Metz otwiera około 100 funtów utraty wagi!

Rebel Wilson obnosi się ze swoją utratą wagi, pokazując swoją nową linię ubrań!

Selena Gomez chudsza niż kiedykolwiek!